Kas yra „Geriausios draugės dovana“?

„Geriausios draugės dovana“ – tinklaraštis, kurį rašome jums, moterys, tarsi gidą ar vadovėlį, kaip galite susikurti laimingus, harmoningus santykius. Turime tikslą tai, ką rašome čia, paversti spausdinta knyga. 

Rašome viešai, kad nuolat iš jūsų, tinklaraštį skaitančių moterų, gautume kuo daugiau gyvo grįžtamojo ryšio. Tik taip galėsime labiau jausti pulsą, kuo jūs gyvenate, su kokiomis problemomis susiduriate ir įsigilinti į jūsų mąstymo ypatumus. Atsižvelgdamos į gaunamus komentarus, galėsime jums tinkamiausiu būdu pasidalinti viskuo, ką vertingiausio esame sukaupusios santykių srityje.

Tinklaraštyje dalinsimės:

 – sukaupta patirtimi, kuri pasiteisino ir išvedė į santykių darną mus pačias ar kitas moteris. Ją perteiksime pasakodamos realias mums pačioms, mūsų klientėms ar pažįstamoms moterims nutikusias istorijas.

 – pratimais, kurie padeda išsilaisvinti nuo besikartojančių nesėkmių santykiuose, pašalinti savidestrukcines pasąmonės programas. Atrinksime ir pateiksime tik pačius efektyviausius pratimus, kurie daro maksimalų psichologinį, emocinį ir energetinį pokytį per pakankamai trumpą laiką.

Pratimai, kuriuos siūlysime atlikti, gali priversti jus susitikti su pačiomis sunkiausiomis jūsų emocijomis, didžiausiais psichologiniais blokais, kurie trukdo kurti gražius santykius. Jų atlikimas gali sukelti nemalonių emocinių ar net fizinių pojūčių. Apsispręskite juos atlikti tik jei tvirtai pasiryžote tai daryti iki galo. Jei jums diagnozuota depresija ar sergate kitomis psichikos ligomis, rekomenduojame pasikonsultuoti su jus gydančiu sveikatos specialistu, ar jums tikrai palanku atlikti konkretų pratimą.

Naujienlaiškis

Palikusios mums savo el. pašto adresą užsitikrinsite, kad apie naują įrašą tinklaraštyje sužinosite iškart, kai tik jį publikuosime. Taip pat naujienlaiškyje paskelbsime informaciją apie galimybę įsigyti knygą. 

Kaip skaityti?

Šį tinklaraštį reikėtų skaityti kaip knygą, pradedant nuo pirmojo įrašo, kuris yra pačioje įrašų eilės apačioje, tada skaityti antrąjį, trečiąjį ir t. t. Visi įrašai sunumeruoti. Kiekvieno jų numerį rasite prieš jo pavadinimą.

Autorės

Tinklaraštį rašome trise – Jurga Lukoševičienė Adomo, Julija Kvedorelytė ir Rūta Adamonytė.

Jurga Lukoševičienė Adomo

Jurga Adomo yra mano kaip rašytojos slapyvardis, atsiradęs iš mergautinės pavardės Adomonytė. Esu dviejų bestseleriais tapusių knygų moterims autorė – „AŠ+MB=AŠ“ (2013 m.) ir „AŠ-MB=Nauja pradžia“ (2014 m.). Šių knygų ištraukas galite rasti skiltyje „Senasis Jurgos blogas“. Daug metų dirbau projektų ir kūrybos vadove, prodiusere filmuotų reklamų gamybos srityje. Pedagoginės patirties įgijau dėstydama bakalauro ir magistro studentams keliose Lietuvos akademijose (VDA, VDA KF, LMTA) bei bendradarbiaudama su psichologais „Kūrybinių partnerysčių“ projekte, padedančiame mokytis ir integruotis į kolektyvinę veiklą socialinio bendravimo nesklandumų turintiems paaugliams. Nuolatos tobulinuosi papildomai. Esu mokiusis dvejose JAV emocinio lavinimo mokyklose – „The Release Technique“ ir „The Sedona Method“. Taip pat dalyvavau daug asmeninio tobulėjimo, dvasinio augimo, sąmoningumo ugdymo mokymų. Tarp jų – dešimties dienų trukmės Vipasanos meditacijos retrituose, emocijų paleidimo kursuose pas savo vyrą Rytį Lukoševičių, judesio terapijos ir improvizacijos kursuose pas Andrių Žebrauską, asmeninio tobulėjimo sesijose pas Jurijų Micharevą, Steve Stepanoff ir daug kitų nuostabių lektorių. 

Šiuo metu su  sutuoktiniu auginame dvi dukras, vedu paskaitas ir asmenines konsultacijas moterims santykių klausimais.

—————-

Julija Kvedorelytė

Pirmasis mano išsilavinimas – teisinis. Taip pat turiu verslo magistro diplomą. Ilgą laiką dirbau advokato padėjėja, 4 metus Utenos kolegijoje dėsčiau Europos Sąjungos ir Tarptautinę teisę. Šiuo metu turiu savo verslą, taip pat mokausi ir gilinu žinias Humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos institute. Domiuosi psichologija, lankau daug įvairių meditacinių, terapinių, psichologinių ir panašaus pobūdžio seminarų. Kai kurie jų skirti būtent moterims. Šių metų balandžio mėnesį 44-ajame psichoterapijos ir klinikinės psichologijos seminare vedžiau mažąją terapinę grupę. Esu parengusi seminarą apie verslo viziją ir tikslą. Ne tik pati vedu seminarus, bet ir organizuoju kitų lektorių, tokių kaip Jurijus Micharevas, mokymus. Užsiimu socialine veikla. Esu viena iš steigėjų kelių viešųjų organizacijų: viena kovoja su smurtu, o kita mažina atskirtį tarp kurčiųjų ir girdinčiųjų. 

—————–

Rūta Adamonytė

Esu dviejų nuostabių vaikų mama. Studijuoju geštalto psichoterapiją bei daugiau nei šešerius metus savanoriauju „Jaunimo linijoje“. Turiu tarptautinės teisės magistro diplomą, tačiau jis ramiai guli stalčiuje – teisinį darbą esu dirbusi tik kaip papildomą prie jau turimų darbų. Mano darbų spektras tikrai platus – nuo projektų vadovės, teisininkės iki kalanetikos trenerės, jogos studijos vadovės, koučingo specialistės ir galiausiai – žurnalistės. Ir tai tik – dalis darbinių patirčių. Tačiau ką bebūčiau dirbusi, mane visą laiką lydėjo rašymas. Gimus antrajai atžalai nusprendžiau – su teisiniais darbais baigiu, grįžtu prie rašymo ir kuriuosi kitokius pajamų šaltinius. Esu rengusi tekstų žurnalams „Vedos“, „Laimė“, el. žurnalams basabasa.lt., lila.lt bei rašiusi pavienių tekstų. Daugiau nei ketverius metus rašiau žurnalui „Raktas“. Mano specifikacija – interviu rengimas. Tad didžiausias mano indėlis į šį tinklaraštį ir būsimą knygą yra buvimas smalsautoja, užduodančia klausimų Julijai ir Jurgai. Tai pat – rašytojos ir redaktorės. Nusprendžiau prie knygos prisidėti labiau kaip klausiančioji ir klausančioji nei kaip besidalinanti savo patirtimis, juolab, kad nepaisant daugybės saviugdos praktikų ir lankytų seminarų, pati tokių santykių, kokius moko kurti pagrindinės knygos herojės Jurga ir Julija, dar nesu sukūrusi. Savo misiją matau tokią – paleisti „žinojimo poziciją“ ir su didžiausiu nuolankumu, pasitelkiant visas savo terapines ir rašymo galias, kuo tinkamiau perduoti išmintį, kuria dalinasi mano bendražygės.

——————-

Smagaus skaitymo ir gražaus gyvenimo laiminguose santykiuose!

Dalinkitės, komentuokite, diskutuokite – mums reikalingas jūsų grįžtamasis ryšys. Dėkojame!

naujienlaiškis

Gauk naujus įrašus el. paštu.

Ir pirmoji sužinok apie knygos išleidimą.